Skip Navigation Website Accessibility

JELLY ROLL RUG



Join Ginny for this class and make a rug for your home. Use pre-cut strips of fabric and batting for your convenience or cut your own. This 2 session class will walk you through all the steps and you can have a new rug for the holidays.

JELLY ROLL RUG

Cost:
$ 20.00
+ SUPPLIES